preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića Đakovo

Raspored informacija

RASPORED INDIVIDULANIH RAZGOVORA PREDMETNIH

UČITELJA ŠK.GOD. 2021./2022.

 

Ime i prezime učitelja

 

Termin (nastavni sat i dan)

Popić Zoran

utorak,4.sat u smjeni 5. i 7. razreda

Makonnen Rajnović Judi

utorak 4. sat

10.35-11.20 ili 16.35-17.20

Bugarić Elvira

srijedom u 13 h

Jelošek Kristina

petak, 3. sat u  smjeni 6. i 8. razreda

Matijaković Lana

utorak, 6.sat jutarnja smjena

Delić Tomislava

utorkom, 3.sat

Mateković Kristina

ponedjeljak, 5.sat

Salapić Silvija

srijeda, 4.sat 

Bandalo Suzana

četvrtak, 5.sat u smjeni 5. i 8.razreda

Mašić Mihovil

Matična- ponedjeljkom 5.sat u smjeni 6.razreda

Široko polje – srijeda, 2.sat

 

 

Pinter Goran

ponedjeljak, 2.sat u smjeni 5. i 7. razreda

Mihalina Slavko

ponedjeljak, 7.sat jutarnja smjena

Perić Boja

četvrtak, 2.sat u smjeni 5. razreda

Tolušić Đurđica  (8.a)

petak, 2.sat

Šašvari Ana  (5.š.p.)

srijeda, 3.sat

Bilać Ivana

srijeda, 5.sat

Milanović Tomislav (6.a)

srijeda, 3.sat u smjeni 5. i 7. razreda

Kaniža Sanda

utorkom, 2.sat

Jakobović Lana

petkom,6.sat, u smjeni 6. razreda

Ljubej Gordana

utorak,  3.sat u smjeni 7.razreda 

Rebac Knezović Ines

petak, 14:00-15:00

Karas Dajana

četvrtkom u 13.15

Ivanišević Mihael

U ŠP informacije su:

 Prvi tjedan: utorak 9:50 – 10:35

Drugi tjedan: utorak 15:50 – 16:36

 

Prvi tjedan: petak 9:50 – 10:35

Drugi tjedan: petak 17:35 – 18:20

 

 

Soldo Dubravka

petak,3.sat u smjeni 5. i 7.razreda

Pervan Dinko

ponedjeljak, jutarnja smjena 10:35-11:20

poslijepodnevna smjena 16:35- 17:20

 

Racić Mario

petak, 4.sat, u smjeni sa 5. i 7. razredima

Racić Ivica

petak 10:45-11:30 ili

          16:45-17:30

Samardžić Kristina (4.k)

ponedjeljak, 2.sat

Krušec Stella

srijeda, 3.sat

Uzun Blaženka (4.c)

ponedjeljak,3.sat

Goluža-Gregačević Željka (3.a)

ponedjeljak, 5.sat

Koren Goranka  (1.b)

srijeda, 2.sat

Ćorić Snježana (2.b)

srijeda,2.sat

Bagarić-Šušak Zorica

utorak,4.sat

Bilandžić Antun (3.k)

utorak, prijepodne u 9 h, poslijepodne u 15 h

Erceg Silvija (1.k)

srijeda, 2.sat

Jakšić Valentina  (2.k)

srijeda, 4.sat u prvoj smjeni  ili nulti u drugoj smjeni

Sučić Verica (3.šp)

utorak, 4.sat (10.45- 11.30 ili  16.45- 17.30)

Ribar Fekete Tajana

srijeda,2.sat

Stilinović Nikolina (4.B)

utorak, 2.sat

Nikačević Maja (3.B)

petkom u 9.50 h

Habada Tanja (4.A)

utorak, 3.sat

Stuhli Vesna

utorak, 2.sat  jutarnja smjena

Sabo Sonja

srijeda,  4. sat

Vujanović Mirko

 

Rajzl Alen

utorak, 3.sat

Hanulak Mira

ponedjeljak,3.sat

Vukojević Ivanka

srijeda, 3.sat u smjeni sa 6. i 8. razredima

Smješka Robert

Predmetna nastava Š.p.- petak,3.sat

Razredna nastava Š.p. – ponedjeljak,3.sat

Kuševac 2. i 3.- utorak 3.sat

Kuševac 1. i 4. – srijeda, 3.sat

Kranjčević Culek Tomislava (2.š.p)

ponedjeljak, 3.sat (9.50- 10.35  ili   15.50- 16.35)

Ćorić Josipa

srijeda,3.sat

Birtić Marija

petak, 3. sat (9:50- 10.35)